Vjezdové brány dvoukřídlové

Autor: František Krumpholc – zveřejněno: 22. Července 2009 17.55 hod., aktualizováno: 10. Prosince 2009 10.53 hod., přečteno: 13×

Vjezdové brány dvoukřídlové

Pohon vjezdové brány dvoukřídlové Pohon vjezdové brány dvoukřídlové

Realizace

Vjezdové brány dvoukřídlové Vjezdové brány dvoukřídlové Vjezdové brány dvoukřídlové

Fotogalerie

Brána dvoukřídlová může být osazena třemi typy pohonů. Pístovými pohony pro bránu s úzkými sloupy, pákovými pohony pro bránu se širokými sloupy a spodními pohony osazenými ve speciálních schránkách, která jsou zabudovány v zemi. Spodní pohony používáme zejména u kovaných bran a tam, kde zákazníci nechtějí, aby pohon byl vidět. Brány dodáváme s kovanými výplněni, se zámečnickými ocelovými prvky, s plastovými plaňkami a nebo jen jako rám bez výplně. Pohon brány je možné sladit s pohonem garážových vrat tak, aby jste vrata i bránu ovládali jedním ovladačem. V naprosté většině případů necháváme naše brány žárově zinkovat. Brány pak nereznou. Je možné pozinkovanou bránu také nechat ještě práškově nalakovat libovolným odstínem RAL. Brána je pak dokonale povrchově upravena.  

Jsme schopni vyrobit i bránu dvoukřídlovou, která se bude otevírat proti svahu. Otevírání proti svahu umožňuje speciální osazení pantů a pohonů. Tímto způsobem dokážeme řešit i výškový rozdíl 500 mm na křídle o délce 2000 mm. Bránu lze samozřejmě osadit pohonem.

Brány dvoukřídlové skládací vyrábíme pro naše zákazníky v případě, že mají málo místa za branou pro její otevření. To znamená, že v případě 4 metrové brány zabírají křídla za branou pouze jeden metr. Bránu lze samozřejmě ovládat pohonem.

 
 
 
 

FK VRATA – Tojice 54, 335 01 Nepomuk, mob.: 602 484 372, fax + tel.: 371 592 262, e-mail: vrata@fk.cz

© 2007 - 2023 tvorba internetových stránek MULTIMEDIA ACTIVITY